Harbour Basketball
NEWS
INFO
About Us
Contact Us
Bank Account Number
Staff
Board
Privacy Policy
2022 Annual Report
COMPETITIONS
Draws, Results and Ladders
Scorekeeper Tutorial
Supercity Link
Primary School 2024
Intermediate School 2024
Secondary School 2024
2024 Adults League Season 1
Competitions Calendar
School & Club Websites
REPS
2024 Junior Rep Trials
REGISTRATIONS
Secondary Schools
Intermediate School
JOIN A TEAM
Teams for School Leavers
PATHWAYS
Harbour Athletes in College
Overseas Tours
LINKS
Document Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Harbour Basketball Association
/
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
2024 S1 Adults C Grade
2024 S1 Men's A Grade
2024 S1 Men's B Grade
2024 SS 17U Boys League 1
2024 SS 17U Boys League 2
2024 SS 17U Girls League 2
2024 SS 19/17U Girls League 1 combined
2024 SS 19U Boys League 1
2024 SS 19U Boys League 2
2024 SS 19U Girls League 2
2024 SS Junior Boys League 1
2024 SS Junior Boys League 2
2024 SS Junior Girls League 1
2024 SS Junior Girls League 2
2024 SS Year 9 Boys League 1
2024 SS Year 9 Boys League 2
2024 SS Year 9 Girls
2024 Warkworth Adult League
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 1
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 2
2024 Warkworth Year 5 & 6 Miniball League
NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate
NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 7- Intermediate
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball
NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball
NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball
NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball
NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball
NZCT S1 Y2-4 RED Miniball
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball
NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball
NZCT S1 Y5-6 League A Miniball
NZCT S1 Y5-6 League B Miniball
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
NZCT S1 Y5-6 League D Miniball
NZCT S1 Y5-6 League E Miniball
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
NZCT S1 Y5-6 League G Miniball
NZCT S1 Y5-6 League H Miniball
NZCT S1 Y5-6 League I Miniball
NZCT S1 Y5-6 League J Miniball
NZCT S1 Y5-6 League K Miniball
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3
NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball
Takapuna Grammar Internal League
2024 S1 Men's Premier League
Draws, Results and Ladders
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
Draw
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Floor Game Summary
Player Name
Team
M
AV ASS
AV ST
AV TO
A Shoby
Willow Park Primary Vikings
3
A Tanginoa
Willow Park Primary Vikings
3
A Wang
Pinehurst School Cavaliers
3
A Lima
Bayview Primary Breakers
1
A Ramsey
Greenhithe Primary Thunder
3
A Petrovski
Upper Harbour Primary School Harriers
3
A Jiang
Hauraki School Thunder
3
A Havrankova
Hauraki School Hawks
3
A A B Korneev
Pinehurst School Cavaliers
3
A Mcrae
Hauraki School Hawks
3
A Alpers
Belmont Primary Bulls
5
A Ford
Hauraki School Stars
4
A Zhang
Upper Harbour Primary School Harriers
3
A R Lee
Pinehurst School Blazers
3
B Gray
Stanley Bay School Slammers
3
B Latoa
Bayview Primary Breakers
1
C Satherley
Campbells Bay Primary Jets
3
C Thumath
Stanley Bay School Slammers
3
C Williams
Bayview Primary Breakers
4
C Vermeulen
Upper Harbour Primary School Harriers
3
C Guest
Greenhithe Primary Thunder
3
C Christian
Stanley Bay School Slammers
3
C Shan
Pinehurst School Cavaliers
3
C Archer
Hauraki School Hawks
3
C Blincoe
Belmont Primary Bulls
6
C Parrey
Campbells Bay Primary Jets
3
C Mcclure
Northcote Primary Hustlers
7
D Fatanitavake
Birkdale Primary School Kahurangi
4
D Condini
Belmont Primary Bulls
5
D Li
Upper Harbour Primary School Harriers
3
D Erdogan
St Mary's Northcote Tigers
4
D Zhang
Pinehurst School Blazers
3
E Han
Pinehurst School Blazers
3
E Deng
Pinehurst School Cavaliers
2
E Gu
Pinehurst School Blazers
3
E Sheldon
Westminster Kareareas
3
E Steytler
Belmont Primary Knicks
5
E Ashwin
Stanley Bay School Slammers
3
E Chi
Campbells Bay Primary Jets
3
E Li
Bayview Primary Breakers
4
E Nano
St Mary's Northcote Tigers
4
E Wang
Upper Harbour Primary School Harriers
3
E Meredith
Hauraki School Thunder
3
F Braden
Stanley Bay School Slammers
3
F Dufty
Northcote Primary Hustlers
7
F Cockayne
Belmont Primary Knicks
6
F Pierce
Northcote Primary Hustlers
7
F Fox
Hauraki School Thunder
3
F Wardell
Birkenhead Primary Warriors
3
G Turner
Bayfield Primary Warriors
4
H Tucker
Pinehurst School Cavaliers
3
H Yu
Campbells Bay Primary Rams
4
H Brown
Birkenhead Primary Warriors
3
H Mclauchlan
Northcote Primary Hustlers
5
H Nell
Greenhithe Primary Thunder
3
H Penberthy
Campbells Bay Primary Rams
4
H Singleton
Hauraki School Stars
4
H Bell
St Mary's Northcote Tigers
3
H Ma
Pinehurst School Cavaliers
2
H Nordstrand
Belmont Primary Bulls
5
H Bruce
Belmont Primary Knicks
3
H English
Willow Park Primary Vikings
3
H Waldron
Northcote Primary Hustlers
7
I Shew
Westminster Kareareas
3
J Lambert
Bayfield Primary Warriors
4
J Scott
Belmont Primary Knicks
5
J M Latina
St Mary's Northcote Tigers
4
J Berry
Willow Park Primary Vikings
3
J Coltman
Bayview Primary Breakers
4
J Cui
Upper Harbour Primary School Harriers
3
J Dai
Hauraki School Thunder
3
J Jo
Willow Park Primary Vikings
3
J Cui
Upper Harbour Primary School Harriers
3
J Somerville
Hauraki School Hawks
3
J Chang
Pinehurst School Cavaliers
3
J Wang
Hauraki School Stars
4
J Legarth
Hauraki School Stars
4
J Oosterdijk
Hauraki School Stars
4
J Ho
Westminster Kareareas
3
J Taverna
Bayfield Primary Warriors
4
J Na
Hauraki School Thunder
3
J Tay
Westminster Kareareas
2
K Kimberley-Brown
Birkdale Primary School Kahurangi
4
K Yang
Campbells Bay Primary Jets
3
K Katoa
Birkdale Primary School Kahurangi
4
L Campbell
St Mary's Northcote Tigers
4
L Bell
St Mary's Northcote Tigers
3
L Hao
Westminster Kareareas
3
L Heremaia
Birkdale Primary School Kahurangi
4
L Beagley
Bayfield Primary Warriors
4
L Saunders
Northcote Primary Hustlers
7
L Ikonen
Campbells Bay Primary Rams
4
L Kang
Pinehurst School Blazers
3
L Liu
Campbells Bay Primary Rams
4
L Colhoun
Hauraki School Hawks
3
L Hurley
Greenhithe Primary Thunder
3
M Erickson
Greenhithe Primary Thunder
3
M Zhang
Hauraki School Hawks
3
M Toeava
Belmont Primary Bulls
7
M Gibson-Smith
Birkdale Primary School Kahurangi
4
M Toeava
Belmont Primary Bulls
7
M Clark
Campbells Bay Primary Jets
3
M Hurst
Bayfield Primary Warriors
4
M Yuan
Pinehurst School Blazers
3
M Richardson
Bayfield Primary Warriors
4
M X Qiu
Upper Harbour Primary School Harriers
3
M Brown
Birkdale Primary School Kahurangi
4
M Lai
Westminster Kareareas
1
O Chen
Pinehurst School Blazers
3
O Geng
Pinehurst School Cavaliers
3
O Murray
Campbells Bay Primary Jets
3
O Joyce
Northcote Primary Hustlers
7
P Strydom
Hauraki School Thunder
3
R Qiang
Pinehurst School Cavaliers
3
R Leuluafi
Birkdale Primary School Kahurangi
4
R Speed
Bayfield Primary Warriors
4
R Gray
Birkenhead Primary Warriors
3
R Tonkin
Greenhithe Primary Thunder
3
R Wang
Campbells Bay Primary Rams
4
R Mcelhannan
Bayview Primary Breakers
4
R Nancekivell
Campbells Bay Primary Jets
3
R Q L -Jiang
Birkenhead Primary Warriors
3
R Duffy
Campbells Bay Primary Rams
4
R Fischer
Willow Park Primary Vikings
3
S Zhou
Pinehurst School Blazers
3
S Tyler
Belmont Primary Knicks
5
S Duran
Birkenhead Primary Warriors
3
S Peacocke
Belmont Primary Knicks
5
S Katoa
Birkdale Primary School Kahurangi
4
S Legarth
Hauraki School Stars
4
S Soriano
St Mary's Northcote Tigers
4
S Kim
Hauraki School Stars
4
S Knowles
Upper Harbour Primary School Harriers
3
S Zhang
Hauraki School Thunder
3
T I K Leilua
Birkdale Primary School Kahurangi
4
T Lloyd
Birkenhead Primary Warriors
3
T Porter
Stanley Bay School Slammers
3
T Congdon
Belmont Primary Knicks
3
T Subritzky
Bayview Primary Breakers
4
V Havranek
Hauraki School Hawks
3
W Brown
Northcote Primary Hustlers
7
W Meredith
Hauraki School Thunder
3
W ( Welsh
St Mary's Northcote Tigers
4
W Meys
Birkenhead Primary Warriors
3
W Yang
Pinehurst School Blazers
3
W Bentley
Belmont Primary Bulls
7
Y J Wang
Greenhithe Primary Thunder
3
Z Fung
Westminster Kareareas
1
Z Mccoy
Campbells Bay Primary Rams
4
Z Alexander
Willow Park Primary Vikings
3
Z Wijanarko
Pinehurst School Blazers
3
* Player played for multiple teams in same competition